Velkommen til 2024 og ny skytesesong. Vi har kommet i gang i Tinghuskjelleren og ønsker alle veldig velkommen.

Velkommen til 2024 og ny skytesesong. Vi har kommet i gang i Tinghuskjelleren og ønsker alle veldig velkommen.

Det er dags for medlemskontingenten og, for den som ønsker, å betale fast treningsavgift for det første halvåret eller gjerne for hele året samt stevnepakke, som gjør at du starter avgiftsfritt i så mange stevner du ønsker. Prisen for stevnepakken er halvert, og du kan spare ca. 60%, om du er flittig. Ellers kan du betale for hver start i de stevner hvor du har anledning å delta. Vedlagt er en stevnekalender med startavgift.

Ellers vil vi nevne at Skytterforbundet etter at vi i vårt årsmøte hadde spikret kontingenten for 2024 hevet sin kontingent fra kr. 350.- til 450.-, og vil fra 2025 år øke kontingenten med index til nærmeste kr. 10.-. Styret i NPK vedtok allikevel å respektere vedtaket i årsmøtet om ikke å heve medlemskontingenten i klubben vår i år.

OBS 1: For ikke å risikere misforståelser: Selvfølgelig er du velkommen å komme ned en gang i ny og ne og betale kr. 50.- per trening om du vet at du ikke vil rekke åtte treninger i løpet av halvåret!

OBS 2: Rekrutter betaler 100.- per trening, ikke halvårsvis. Det inkluderer våpenleie og ammunisjon.

 

Velg hva av følgende du ønsker å betale (kontingenten er obligatorisk 🙂 og betal summen til NPKs konto 2320.21.29390 senest den 23 februar
Du kan også vippse til nummer 593199.

Medlemskontingent: kr. 1075.-
(Sidemedlem kr. 650.-)

Treningsavgift for dem som har eget våpen, hele sesongen Januar – Juni: kr. 400.-
Dito for Juli – Desember: kr. 400.-

Stevnepakke: kr. 500.-

For dere som ønsker å være medlem i Norsk Svartkruttunion tilkommer kr. 200.-

 

Er det noe du lurer på, send gjerne en epost til sten@smic.se eller ring meg på 9099 2929.

 

Vennlig hilsen –

Styret, ved Sten Møller, kasserer